Звіт кількості балів усіх учасників Nailympics COMPETITION Ukraine 2013

Звіт загальної кількості балів усіх учасників
«Манікюр гель-лаками» (Soak-Off  Gel  Manicure)
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Anamarija Saric 182 77
2 Алимова Татьяна Андреєвна 136 59
3 Балика Виктория Алексеевна 162 58
4 Бондарєва Анастасія Дмитрівна 186 69
5 Булеева Маргарита Александровна 154 72
6 Бутенко Наталія Василівна 185 70
7 Гаврюшенко Анна Викторовна 184 62
8 Грищенко Євгенія Вікторівна 149 69
9 Довгопола Інна Леонідівна 132 65
10 Драгомир Анна Вікторівна 179 56
11 Жуковська Оксана Петрiвна 129 68
12 Капустіна Олена Анатоліївна 139 64
13 Керлер Екатерина Аркадиевна 126 69
14 Кисіль Вікторія Сергіївна 127 63
15 Кислицкая Наталья Юрьевна 172 75
16 Кіндер Алла Анатоліївна 147 71
17 Красиля Яна Витальевна 157 69
18 Куликівська Олена Костянтинівна 153 81
19 Мищенко Инна Анатольевна 183 70
20 Мірошніченко Тетяна Міхайлівна 158 62
21 Непийвода Юлія Павлівна 174 72
22 Плахтиенко Надежда Николаевна 143 77
23 Позывайло Ирина Александровна 168 83
24 Роговська-Зініна Інга Олександрівна 148 80
25 Рубис Ирина Александровна 164 72
26 Савенкова Вера Владимировна 137 50
27 Самсонян Анастасия Викторовна 173 80
28 Сионова Юлия Леонидовна 169 73
29 Соболь Анжелика Сергеевна 175 68
30 Солодовник Марія Савеліївна 124 69
31 Сторожева Диана Владимировна 159 79
32 Фис Марія Михайлівна 163 75
33 Хижняк Татьяна Васильевна 146 82
34 Христюк Оксана Васильевна 135 71
Акрилове Френч-моделювання (Acrylic  French Sculpture)
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Anamarija Saric 275 105
2 Алимова Татьяна Андреєвна 243 88
3 Балика Виктория Алексеевна 258 80
4 Булеева Маргарита Александровна 257 88
5 Гринчук Сергій Вячеславович 229 68
6 Грищенко Євгенія Вікторівна 279 106
7 Жуковська Оксана Петрiвна 249 104
8 Кисіль Вікторія Сергіївна 227 71
9 Кислицкая Наталья Юрьевна 223 113
10 Кіндер Алла Анатоліївна 273 109
11 Красиля Яна Витальевна 239 96
12 Куликівська Олена Костянтинівна 259 90
13 Михальчук Тетяна Антонівна 247 66
14 Мищенко Инна Анатольевна 268 101
15 Непийвода Юлія Павлівна 269 81
16 Позывайло Ирина Александровна 236 107
17 Рубис Ирина Александровна 274 71
18 Ружицька Руслана Миколаївна 232 97
19 Савенкова Вера Владимировна 226 39
20 Савенкова Інна Вікторівна 224 96
21 Самсонян Анастасия Викторовна 246 110
22 Сионова Юлия Леонидовна 262 114
23 Соболь Анжелика Сергеевна 235 65
24 Солодовник Марія Савеліївна 254 106
25 Хижняк Татьяна Васильевна 248 100
“Декорування нігтів (Nail Embelishment)”
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Булеева Маргарита Александровна 326 54
2 Бутенко Наталія Василівна 357 63
3 Жуковська Оксана Петрiвна 324 88
4 Заліщук Антоніна Валентинівна 319 74
5 Кисіль Вікторія Сергіївна 315 55
6 Кіндер Алла Анатоліївна 327 66
7 Куликівська Олена Костянтинівна 343 57
8 Мудракова Світлана Володимирівна 347 75
9 Позывайло Ирина Александровна 359 68
10 Самсонян Анастасия Викторовна 354 73
11 Сионова Юлия Леонидовна 316 73
12 Соболь Анжелика Сергеевна 346 56
13 Сторожева Диана Владимировна 317 57
14 Третякова Елена Александровна 358 61
15 Хижняк Татьяна Васильевна 348 74
Гелеве Френч-моделювання (Gel  French Open)
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Бондарєва Анастасія Дмитрівна 435 78
2 Булеева Маргарита Александровна 475 84
3 Гаврюшенко Анна Викторовна 419 77
4 Гринчук Сергій Вячеславович 436 61
5 Дітковська Юлія Віталівна 424 61
6 Довгопола Інна Леонідівна 484 95
7 Драгомир Анна Вікторівна 482 62
8 Жуковська Оксана Петрiвна 468 88
9 Капустіна Олена Анатоліївна 473 95
10 Керлер Екатерина Аркадиевна 439 87
11 Кисіль Вікторія Сергіївна 417 58
12 Кислицкая Наталья Юрьевна 437 108
13 Кіндер Алла Анатоліївна 490 56
14 Красиля Яна Витальевна 485 105
15 Куликівська Олена Костянтинівна 426 93
16 Михальчук Тетяна Антонівна 427 88
17 Мищенко Инна Анатольевна 413 95
18 Мудракова Світлана Володимирівна 464 99
19 Плахтиенко Надежда Николаевна 463 107
20 Позывайло Ирина Александровна 483 120
21 Роговська-Зініна Інга Олександрівна 479 78
22 Рубис Ирина Александровна 486 74
23 Ружицька Руслана Миколаївна 418 94
24 Савенкова Вера Владимировна 462 76
25 Самсонян Анастасия Викторовна 450 99
26 Сионова Юлия Леонидовна 474 119
27 Соболь Анжелика Сергеевна 469 66
28 Солодовник Марія Савеліївна 429 112
29  Сторожева Диана Владимировна 432 113
30 Третякова Елена Александровна 416 106
31 Хижняк Татьяна Васильевна 423 96
32 Шутилова Наталія Володимирівна 472 89
Художній розпис (Flat Nail Art)
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Алимова Татьяна Андреєвна 568 53
2 Булеева Маргарита Александровна 564 66
3 Заліщук Антоніна Валентинівна 513 64
4 Сионова Юлия Леонидовна 569 73
5 Христюк Оксана Васильевна 562 48
6 Шевкина Анна Владимировна 519 65
Фантазійний дизайн (Fantasy Nail Art)
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Шевкина Анна Владимировна  679 88
Mixed Media Box
№ п/п ПІБ конкурсанта Реєстраційний № Кількість балів
1 Anamarija Saric 715 48
2 Заліщук Антоніна Валентинівна 716 79
3 Кіндер Алла Анатоліївна 719 66
4 Фис Марія Михайлівна 729 73
5 Шевцова Анастасія Сергіївна 724 88