Зміни до загальних правил

Зміни до загальних правил

«Кращий з кращих»

Для участі у змаганні за трофей «Кращий з кращих» Ви повинні приймати участь як мінімум у чотирьох з п’яти номінацій конкурсу.

Переможець визначатиметься по найвищих чотирьох оцінках . Номінація «Фентезі» не враховується.

Командний трофей

Командний трофей визначається по найвищих чотирьох оцінках з п’яти номінацій кожного учасника команди. Для змагання за трофей у команді повинно бути від трьох до шести учасників.

Учасники можуть належати до будь-якого з трьох дивізіонів. Враховуються оцінки за всі п’ять номінацій конкурсу  – акрилове моделювання на формах, гелеве моделювання, стилет то, нейл імбелішмент, манікюр гель-лаками.

Три найвищі оцінки команди додаються для формування загальної оцінки команди. В команду може вступити будь-який учасник змагань  безкоштовно.

Арт роботи

Роботи Мікс медіа та Фентезі можуть використовуватися лише один раз. Якщо робота оцінювалась на попередніх конкурсах системи Nailympics, в наступних конкурсах вона не приймається.

Для суддів будуть доступні фотографії робіт з попередній конкурсів. При виявленні роботи, яка вже оцінювалась на попередніх конкурсах, вона буде дискваліфікована.

Учасники можуть представляти лише свою власну роботу. Будь якого учасника можуть попросити відтворити частину роботи як доказ.

Якщо в номінації учасників менше п’яти їх переведуть в вищий дивізіон.

Фентезі

Номінація «Фентезі» не враховується для визначення титулу « Кращий  з кращих»