Подяка

Директор Міжнародного конкурсу NAILYMPICS UKRAINE 2013 Попадюк Галина та президент компанії INE Попадюк Ігор висловлюють щиру подяку усім, хто підтримав нашу ініціативу долучитись до міжнародного проекту THE NAILYMPICS COMPETITION (США). Спільними зусиллями ми успішно дебютували в Україні та зробили вагомий крок назустріч міжнародній системі та світовим стандартам.
Дякуємо конкурсантам, без яких цей конкурс був би неможливим. Ви ще раз довели, що активно розвиваєтесь та рухаєтесь у потрібному напрямку. Ми сподіваємося, що і надалі Ви прийматимете активну участь в NAILYMPICS UKRAINE та будете вдосконалюватись.
Дякуємо висококваліфікованим суддям міжнародної суддівської асоціації INJA (INTERNATIONAL NAIL JUDGE ASSOCIATION), а саме Лізі Комфорт, Лінді Фрід, Роберті Джанетті, Юмі Нагашіма, Рейчел Танг та Мюнг Хі Пак за їх високий професіоналізм та чесне і справедливе суддівство.
А також висловлюємо подяку нашим партнерам: InterCHARM Україна 2013 Global beauty event, NSI, управляючій компанії «СИСТЕМИ» та медіапартнерам: SCISSORS, Beauty Club за їх увагу та сприяння. З приємністю зазначаємо, що конкурс NAILYMPICS UKRAINE 2013 відбувся при підтримці NAILYMPICS COMPETITION, The NAILYMPICS COMPETITION ITALY, NAILYMPICS ASIA International Nail Competition.