Результати Nailympics COMPETITION Ukraine 2013

Номінація: «Манікюр гель-лаками» (Soak-Off  Gel  Manicure)

Перший дивізіон

I Місце – Плахтиенко Надежда Николаевна

II Місце – Фис Марія Михайлівна (м. Львів)

III Місце – Непийвода Юлія Павлівна (м. Київ)

Другий дивізіон

I Місце – Куликівська Олена Костянтинівна (м. Житомир)

II Місце – Роговська-Зініна Інга Олександрівна (м. Одеса)

III Місце – Кислицкая Наталья Юрьевна

Третій дивізіон

I Місце – Позывайло Ирина Александровна  (м. Київ)

II Місце – Хижняк Татьяна Васильевна  (м. Дніпропетровськ)

III Місце – Самсонян Анастасия Викторовна  (м. Севастополь)

Номінація: «Акрилове Френч-моделювання конкурсних  нігтів на формах» (Acrylic  French Sculpture)

Перший дивізіон

I Місце – Савенкова Інна Вікторівна (м. Донецьк)

II Місце – Непийвода Юлія Павлівна (м. Київ)

III Місце – Гринчук Сергій В’ячеславович (м. Львів)

Другий дивізіон

I Місце – Кислицкая Наталья Юрьевна

II Місце – Кіндер Алла Анатоліївна (м. Львів)

III Місце – Грищенко Євгенія Вікторівна (м. Одеса)

Третій дивізіон

I Місце – Сионова Юлия Леонидовна (Росія м. Воронеж)

II Місце – Самсонян Анастасия Викторовна (м. Севастополь)

III Місце – Позывайло Ирина Александровна (м. Київ)

Номінація: «Декорування нігтів» (Nail Embelishment)

Другий дивізіон

I Місце – Жуковська Оксана Петрiвна (Київська обл.)

II Місце – Кіндер Алла Анатоліївна (м. Львів)

III Місце – Бутенко Наталія Василівна (м. Полтава)

Третій дивізіон

I Місце – Мудракова Світлана Володимирівна (м. Черкаси)

II Місце – Заліщук Антоніна Валентинівна (м. Алчевськ)

III Місце – Хижняк Татьяна Васильевна (м. Дніпропетровськ)

Номінація: «Гелеве Френч-моделювання конкурсних нігтів на формах/тіпсах» (Gel  French Open)

Перший дивізіон

I Місце – Плахтиенко Надежда Николаевна

II Місце – Капустіна Олена Анатоліївна (м.Одеса)

III Місце – Довгопола Інна Леонідівна (м.Одеса)

Другий дивізіон

I Місце – Солодовник Марія Савеліївна  (м. Дніпропетровськ)

II Місце – Кислицкая Наталья Юрьевна

III Місце – Красиля Яна Витальевна  (м. Дніпропетровськ)

Третій дивізіон

I Місце – Позывайло Ирина Александровна (м. Київ)

II Місце – Сионова Юлия Леонидовна (Росія м. Воронеж)

III Місце – Сторожева Диана Владимировна (Росія м. Воронеж)

Номінація: «Художній розпис» (Flat Nail  Art)

I Місце – Сионова Юлия Леонидовна (Росія м. Воронеж)

II Місце – Булеева Маргарита Александровна

II Місце – Заліщук Антоніна Валентинівна (за рішенням головного судді конкурсу)

III Місце – Шевкина Анна Владимировна

Номінація:  «Фантазійний об’ємний дизайн» (Fantasy Nail Art)

I Місце – Шевкина Анна Владимировна

Номінація: «Mixed Media Box»

I Місце – Шевцова Анастасія Сергіївна

II Місце – Заліщук Антоніна  Валентинівна

III Місце – Фис Марія Михайлівна

КРАЩА КОМАНДА

Україна “Ангел Генія”:

  1. Бондарєва Анастасія Дмитрівна
  2. Гринчук Сергій В’ячеславович
  3. Драгомир Анна Вікторівна
  4. Кіндер Алла Анатоліївна
  5. Фис Марія Михайлівна
  6. Хижняк Татьяна Васильевна

Перший дивізіон

“КРАЩИЙ МАЙСТЕР” — Плахтиенко Надежда Николаевна

Другий дивізіон

“КРАЩИЙ МАЙСТЕР” — Жуковська Оксана Петрiвна (Київська обл.)

 Третій дивізіон

“КРАЩИЙ З КРАЩИХ” — Сионова Юлия Леонидовна (Росія м. Воронеж)

Читати також:

THE NAILYMPICS COMPETITION  Ukraine 2013  

Звіт кількості балів усіх учасників Nailympics COMPETITION Ukraine 2013..>>

Фото номінації «Акрилове Френч-моделювання конкурсних  нігтів на формах» (Acrylic  French Sculpture)..>>

Фото номінації «Декорування нігтів» (Nail Embelishment)..>>

Фото номінації «Художній розпис» (Flat Nail  Art)..>>