Результати 2-nd Olympic Nail Competition 2012

2 вересня 2012 року в м. Київ відбувся черговий чемпіонат Olimpic Nail Competition. Цього року конкурс відбувався за підтримки та у співпраці з конкурсами The Nailympics Competition Italy та Nailympics.
До складу Суддівської колегії конкурсу входили члени журі Міжнародних Чемпіонатів:
Головний суддя Антоніо Сакріпанте – Італія
Ліза Комфорт – США
Галина Попадюк – Україна

“Гелеве моделювання на тіпсах”
Перший дивізіон
I Місце – Загаріану Лучія (м. Кишинів)
II Місце – Молчан Ольга (м. Житомир)
III Місце – Кєрлєр Катерина (м. Одеса)
Другий дивізіон
I Місце – Цюпіна Ельміра (м. Київ)
II Місце – Грицюк Олександра (м. Севастополь)
III Місце – Жуковска Оксана (Київська обл.)
Третій дивізіон
I Місце – Богдан Євгенія (м. Одеса)
II Місце – Якубовська Наталя (м. Київ)
III Місце – Клопотова Вікторія (м. Київ)

“Акрилове моделювання на формах”
Перший дивізіон
I Місце – Сидоріна Юлія (м. Житомир)
II Місце – Самарска Татьяна (м. Севастополь)
III Місце – Нижекіойска Галина (м. Одеса)
Другий дивізіон
I Місце – Бут Ада (м. Днiпродзержинськ)
II Місце – Темченко Анна (м. Запоріжжя)
III Місце – Грицюк Олександра (м. Севастополь)
Третій дивізіон
I Місце – Богдан Євгенія (м. Одеса)
II Місце – Клопотова Вікторія (м. Київ)
III Місце – Якубовська Наталя (м. Київ)

“Манікюр гель-лаками”
Перший дивізіон
I Місце – Ус Вікторія (м. Запоріжжя)
II Місце – Нижекіойска Галина (м. Одеса)
III Місце – Павленко Аліна (м. Житомир)
Другий дивізіон
I Місце – Темченко Анна (м. Запоріжжя)
II Місце – Грицюк Олександра (м. Севастополь)
III Місце – Порошинська Наталія (м. Бердичів)
Третій дивізіон
I Місце – Богдан Євгенія (м. Одеса)
II Місце – Кім Ірина (м. Донецьк)
III Місце – Клопотова Вікторія (м. Київ)

“Декоративний френч”
Перший дивізіон
I Місце – Полозун Юлія
II Місце – Сидоріна Юлія (м. Житомир)
III Місце – Гвоздицька Юлія (м. Житомир)
Другий дивізіон
I Місце – Цюпіна Ельміра (м. Київ)
II Місце – Борисенко Вікторія (м. Запоріжжя)
III Місце – Бут Ада (м. Днiпродзержинськ)
Третій дивізіон
I Місце – Богдан Євгенія (м. Одеса)
II Місце – Клопотова Вікторія (м. Київ)
III Місце – Кім Ірина (м. Донецьк)

“Мікс-Медіа бокс”
Перший дивізіон
I Місце – Пашковска Олександра (м. Житомир)
II Місце – Гвоздицька Юлія (м. Житомир)
III Місце – Сидоріна Юлія (м. Житомир)
Другий дивізіон
I Місце – Шевцова Анастасія (м. Чернівці)
II Місце – Крикуненко Марина (м. Київ)
III Місце – Шевцова Анастасія (м. Чернівці)

КРАЩА КОМАНДА
Україна “Manikureland”:
1. Загаріану Лучія (м. Кишинів)
2. Кєрлєр Катерина (м. Одеса)
3. Кім Ірина (м. Донецьк)
4. Клопотова Вікторія (м. Київ)
5. Шевчук Татьяна (м. Донецьк)
6. Якубовська Наталя (м. Київ)

Другий дивізіон
“КРАЩИЙ МАЙСТЕР” — Цюпіна Ельміра (м. Київ)

Третій дивізіон
“КРАЩИЙ З КРАЩИХ” — Богдан Євгенія (м. Одеса)