Звіт 1-st Olympic Nail Competition

Звіт 1-st Olympic Nail Competition

ГЕЛЕВЕ МОДЕЛЮВАННЯ НІГТІВ НА ТІПСАХ

Перший дивізіон

I Місце     – Горленко Альона (Київ)

II Місце    – Зайцева Юлія (Авдіївка)

III Місце   – Цюпіна Ельміра (Київ) 

Другий дивізіон

I Місце    – Настоящая Анна (Київ)

II Місце   – Лисенко Людмила (Житомир)

III Місце – Зубченко-Бацько Юлія (Тернопіль) 

АКРИЛОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ НІГТІВ НА ФОРМАХ

 Перший дивізіон

I Місце     Маліновська Вікторія (Одеса)

II Місце    Таранюк Яна (Одеса)

III Місце   Дармороз Ірина (Ноябрськ) 

 Другий дивізіон

I Місце     Лисенко Людмила (Житомир)

II Місце    Зубченко-Бацько Юлія (Тернопіль)

   III Місце   Ружицька Руслана (Тернопіль) 

ФАНТАЗІЙНИЙ ОБ’ЄМНИЙ ДИЗАЙН

I Місце      – Кіндер Алла (Львів)

II Місце     Лисенко Людмила (Житомир)

III Місце    Герус Юлія (Київ)

НЕЙЛ АРТ

I Місце       Березюк Олена (Житомир)

II Місце     Лисенко Людмила (Житомир)

III Місце    Настоящая Олена (Київ)

   МІКС МЕДІА

I Місце       Герус Юлія (Київ)

II Місце     Кіндер Алла (Львів)

III Місце    Бут Ада (Дніпродзержинськ)

  КРАЩА КОМАНДА

CREATIVE” :

1.      Березюк Олена

2.      Зубченко-Бацько Юлія

3.      Лисенко Людмила

4.      Лящук Наталія

5.      Настоящая Анна

6.      Ружицька Руслана

 “КРАЩИЙ З КРАЩИХ”  — Лисенко Людмила (Житомир) 

Конкурс Olympic Nail Competition 19 червня 2011 р.

Звіт по кількості балів учасників конкурсу у 5 номінаціях.

 Номінація: Гелеве моделювання нігтів на тіпсах

  Перший дивізіон Реєстраційний № Кількість балів
1 Барильченко Кіра 21 46,5
2 Горленко Олена 14 65
3 Зайцева Юлія 23 55,5
4 Ліхолобова Ганна 13 45,5
5 Сова Ірина 7 49,5
6 Цюпіна Ельміра 9 52,5
7 Литвинчук Аліна 2 учасниця дискваліфікована згідно п.п. 2-5 „Основні правила” про реєстрацію/участь майстрів у конкурсах Дивізіону І
8 Гижко Іван 6 учасник дискваліфікований за порушення п. 1 правил номінації  про виконання роботи за 120 хвилин
  Другий дивізіон Реєстраційний № Кількість балів
1 Березюк Олена 8 65,5
2 Вагнер Ольга 24 56,5
3 Грама Олена 3 68
4 Гумеля Юлія 11 36,5
5 Діденко Юлія 22 60
6 Зубченко-Бацько Юлія 12 68
7 Капись Оксана 18 45
8 Кім Ірина 1 62
9 Лисенко Людмила 20 71
10 Лящук Наталія 16 66
11 Марченко Марина 15 63
12 Мякотіна Ірина 19 61
13 Настоящая Анна 10 84,5
14 Настоящая Олена 25 43
15 Попроцька Поліна 26 47,5
16 Ружицька Руслана 17 65,5
17 Юрчишина Марина 5 59

Номінація: Акрилове моделювання нігтів на формах

  Перший дивізіон

Реєстраційний №

Кількість балів

1 Дармороз Ірина

23

46

2 Маліновська Вікторія

12

61,5

3 Назарова Тамара

24

40

4 Таранюк Яна

11

57

5 Шершень Марина

22

46

6 Цюпіна Ельміра

10

учасниця дискваліфікована за порушення правил п. 10 „Загальні положення” про заборону прикрас/знаків для вирізнення моделей

  Другий дивізіон

Реєстраційний №

Кількість балів

1 Боднарь Олена

15

60,5

2 Бут Ада

8

46,5

3 Вагнер Ольга

18

65,5

4 Гумеля Юлія

20

66,5

5 Діденко Юлія

9

47,5

6 Зубченко-Бацько Юлія

5

75,5

7 Капись Оксана

25

35

8 Кім Ірина

6

63

9 Лисенко Людмила

13

79,5

10 Лящук Наталія

2

56,5

11 Михайлова Марія

28

70,5

12 Мякотіна Ірина

19

73,5

13 Пентелюк Аксенія

16

55,5

14 Ружицька Руслана

21

75,5

15 Христюк Оксана

27

64

16 Юрчишина Марина

17

64

17 Грама Олена

14

учасниця дискваліфікована за порушення правил номінації про використання інструментів для формування С-кривої.

18 Темченко Анна

3

учасниця дискваліфікована за порушення правил номінації про використання інструментів для формування С-кривої

Номінація: Фантазійний об’ємний дизайн

   

Реєстраційний №

Кількість балів

1 Герус Юлія

8

69

2 Кім Ірина

1

60

3 Кіндер Алла

7

82

4 Лисенко Людмила

2

73,5

5 Лящук Наталія

3

56

6 Мякотіна Ірина

4

62

Номінація: Нейл Арт

   

Реєстраційний №

Кількість балів

1 Березюк Олена

16

83,5

2 Боднарь Олена

12

51,5

3 Бут Ада

5

55,5

4 Герус Юлія

14

45,5

5 Грама Олена

22

54

6 Дмитриченко Олена

15

44,5

7 Зубченко-Бацько Юлія

1

58

8 Кім Ірина

6

55

9 Лисенко Людмила

19

82

10 Лящук Наталія

9

58

11 Марченко Марина

21

63,5

12 Михайлова Марія

7

58,5

13 Мякотіна Ірина

18

45

14 Настоящая Анна

10

56

15 Настоящая Олена

3

68,5

16 Пентелюк Аксенія

23

47,5

17 Попроцька Поліна

11

45

18 Ружицька Руслана

8

59

19 Темченко Анна

20

54,5

20 Христюк Оксана

2

40,5

21 Цюпіна Ельміра

4

44,5

Номінація: Мікс Медіа

   

Реєстраційний №

Кількість балів

1 Батура Ірина

11

73,5

2 Бут Ада

3

80

3 Герус Юлія

8

89,5

4 Кім Ірина

7

62

5 Кіндер Алла

1

89,5

6 Ліхолобова Ганна

2

50,5

7 Ліхолобова Ганна

10

57

8 Пентелюк Аксенія

9

78

 Номінація: Краща команда

  Команда Creative

Кількість балів

Сума балів

1 Зубченко-Бацько Юлія

201,5

1233,5

2 Лисенко Людмила

306

3 Ружицька Руслана

200

4 Березюк Олена

149

5 Лящук Наталія

236,5

6 Настоящая Анна

140,5

  Команда ManicureLand

Кількість балів

Кількість балів

1 Дмитриченко Олена

44,5

774

2 Кім Ірина

302

3 Ліхолобова Ганна

153

4 Марченко Марина

126,5

5 Попроцька Поліна

92,5

6 Зайцева Юлія

55,5

  Команда Harmony

Кількість балів

Сума балів

1 Боднар Альона

112

806

2 Вагнер Ольга

122

3 Гумеля Юлія

103

4 Христюк Оксана

104,5

5 Мякотіна Ірина

241,5

6 Юрчишина Марина

123

Номінація: Кращий з кращих

   

Номінації

Сума балів

1 Кім Ірина

5

240

2 Лисенко Людмила

4

306

3 Лящук Наталія

4

236,5

4 Мякотіна Ірина

4

241,5

Оригінали листків оцінювання були винесені учасникам конкурсу після церемонії нагородження.