Звіт загальної кількості балів усіх учасників

“Гелеве моделювання на тіпсах”

П.І.Б. Реєстраційний № Кількість балів
1 Богдан Євгенія 101 77
2 Грицюк Олександра 121 69,5
3 Жуковска Оксана 105 57
4 Загаріану Лучія 118 57,5
5 Керлер Катерина 115 54
6 Кім Ірина 116 64,5
7 Клопотова Вікторія 109 74
8 Кравченко Алла 111 51,5
9 Молчан Ольга 108 57,5
10 Полозун Юлия 124 31,5
11 Порошинська Наталія 117 51
12 Цюпіна Ельміра 106 76,5
13 Шевчук Татьяна 107 43,5
14 Якубовська Наталя 119 74,5

“Акрилове моделювання на формах”

П.І.Б. Реєстраційний № Кількість балів
1 Богдан Євгенія 212 91,5
2 Бут Ада 209 84
3 Гвоздицька Юлія 205 42
4 Грицюк Олександра 221 74
5 Жуковская Оксана 213 61,5
6 Кім Ірина 211 66
7 Кіндер Алла 214 68
8 Клопотова Вікторія 223 90
9 Кравченко Алла 216 56,5
10 Куріцина Дар’я 210 34
11 Міхайловска Наталія 215 35
12 Ніжекіойска Галина 204 42,5
13 Самарска Татьяна 220 55
14 Сидоріна Юлія 201 65,5
15 Темченко Анна 224 80
16 Цюпіна Ельміра 203 67,5
17 Шевчук Татьяна 207 69,5
18 Якубовська Наталя 217 76,5

“Манікюр гель-лаками”

П.І.Б. Реєстраційний № Кількість балів
1 Богдан Євгенія 301 64
2 Борисенко Вікторія 308 47
3 Грицюк Олександра 305 60
4 Жуковска Оксана 314 55,5
5 Кім Ірина 324 60
6 Кіндер Алла 307 Дискваліфікація
7 Клопотова Вікторія 304 60
8 Кравченко Алла 320 54
9 Крикуненко Марина 317 46
10 Ніжекіойска Галина 322 59
11 Павленко Аліна 310 55
12 Порошинська Наталія 330 57,5
13 Темченко Анна 323 66,5
14 Ус Вікторія 315 60
15 Федор Анастасія 327 53
16 Хлонь Евгенія 313 48
17 Цибульська Олена 306 48,5
18 Цюпіна Ельміра 303 56
19 Шевчук Татьяна 312 54
20 Якубовська Наталя 319 44,5
21 Ященко Катерина 311 53,5

“Декоративний френч”

П.І.Б. Реєстраційний № Кількість балів
1 Богдан Євгенія 422 97
2 Борисенко Вікторія 414 79,5
3 Бут Ада 416 76,5
4 Гвоздицька Юлія 402 61,5
5 Грицюк Олександра 423 74,5
6 Жуковска Оксана 411 74
7 Кім Ірина 420 77,5
8 Кіндер Алла 401 68,5
9 Клопотова Вікторія 418 86,5
10 Кравченко Алла 409 68,5
11 Крикуненко Марина 406 69,5
12 Куценко Ірина 408 47,5
13 Полозун Юлія 413 64
14 Порошинська Наталія 405 51,5
15 Сидоріна Юлія 417 62,5
16 Цюпіна Ельміра 421 92,5
17 Шевчук Татьяна 407 68,5
18 Якубовська Наталя 415 69

“Мікс-Медіа бокс”

П.І.Б. Реєстраційний № Кількість балів
1 Борисенко Вікторія 518 65
2 Бут Ада 503 67
3 Гвоздицька Юлія 512 57
4 Жуковска Оксана 519 49
5 Крикуненко Марина 524 78,5
6 Пашковска Олександра 510 58
7 Самсонян Анастасія 505 60
8 Сидоріна Юлія 522 46,5
9 Шевцова Анастасія 501 85,5
10 Шевцова Анастасія 517 70